Portal  Sitesi 2

Web Site Paket Dahilindekiler

Domain + Web Hosting + Web Site

               3 Aylık SEO Paketi -      TEK FİYAT

Sitenin tüm içeriği işinize uygun ve sizin

taleplerinize göre düzenleniyor .

DEMO'lara Cep teledonundan girenler masaüstü

sürümünü görmek için sağ üstteki 3 noktaya

tıklayarak " masaüstü " görünümüne ulaşabilirsiniz.

Portal  Sitesi 2

Haber Sitesinin Ana Özellikleri


• Sürmanşet Alanı
• Yatay Manşet Şablonu
• Büyük Manşet Şablonu
• 2 Adet Farklı Manşet Şablonu
• 12 Adet Farklı Sağ Blok Şablonu
• 12 Adet Farklı AnasayfaŞablonu
• 2 Adet Alternatif Anasayfa Tasarımı
• 2 Adet Alternatif Okuma Sayfası Tasarımı
• Burçlara Özel Sayfa Şablonu
• Yazarlara Özel Sayfa Şablonu
• Foto Galeri Detay Sayfası Tasarımı
• Video Galeri Detay Sayfası Tasarımı
• İletişim Sayfası
• En Yeniler Alanı
• Piyasalarda Son Durum
• Köşe Yazarları
• Hava durumu
• Namaz Vakitleri
• Puan Durumu
• Günlük Burçlar
• Gelişmiş Mobil Tema Ayarları
• Üye Giriş ve Üye Kayıt Şablonu


*SİTENİZİ KENDİNİZ DÜZENLEME RAHATLIĞI
12 farklı anasayfa şablonu, 5 farklı manşet ve 12 farklı sidebar şablonu ve modül ile sitenizi kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Panelinden seçtiğiniz şablonları istediğiniz kadar farklı kategoriye uyarlayabilirsiniz.

*ALTERNATİF ANASAYFA TASARIMI
Bir adet sablonlardan oluşmuş anasayfa tasarımına ek olarak alternatif anasayfa şablonu vardır. Bu şablonda da sol tarafataki şablonların yerine SON EKLENEN YAZILAR getirilerek bir liste oluşturulmuştur. İstediğiniz şablonu tema panelinden kolaylıkla seçebilirsiniz.

*ALTERNATİF OKUMA SAYFASI TASARIMI
Okuma sayfasında 2 farklı şalon bulunmaktadır. Bunlardan birisinde konu resmi büyüktür, diğerinde ise konu resmi sola dayalı bir şekilde yazı başlangıcında yer almaktadı İstediğiniz şablonu tema panelinden kolaylıkla seçebilirsiniz.

*ALTERNATİF KATEGORİ LİSTELEME TASARIMI
2 farklı kategori listelem seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birisinde konular yatay bir şekilde listelenirken, diğerinde kutu şeklinde yan yana listeleme yapılmaktadır. İstediğiniz şablonu tema panelinden kolaylıkla seçebilirsiniz.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ
Temamız, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneline sahiptir. Temaya ait özel panelden tüm siteyi kolayca yönetebilirsiniz.

5 FARKLI MANŞET
5 adet farklı manşet şablonu bulunmaktadır, bu alanların hepsi isterseniz aynı anda aktif edilerek te kullanılabilmektedir. Hepsi aktif edildiğinde herhangi bir tasarım bozukluğuna sebep olmayacak şekilde tasarlanmıştır.

REKLAM ALANLARI
Tema panelinden ayarlanabilir şablonlar ile sitenizi baştan aşağı kendiniz oluşturabildiğiniz gibi istediğiniz yere de reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz.

*GOOGLE HIZINIZI SEVECEK
Sitenizdeki tüm şablonları aktif bir şekilde kullandığınız da bile site hızında herhangi bir düşüş olmayacaktır. Tüm şablonlar aktifken demo sitemizin açılış hızı 1,2 saniyedir. Wordpress’in bileşen sisteminden farklı bir sistem kullandığımız için asla hız sorunu yaşamazsınız. (Tabii bulunduğunuz bölgede internet sorunu yoksa...)

%100 MOBİL UYUMLU
Günümüz teknolojisine uygun olarak hazırlanmış mobil tema bulunmaktadır. Temayı satın aldığınızda size hem masaüstü hemde mobil tema dosyaları verilmektedir. Her iki temanın ayarları tek bir panelde birleştirilmiştir.

RENK SEÇİMİ
Temadaki bir çok alanın ve şablonların rengini değiştirebilirsiniz. Tema paneli demosunu sitemizden inceleyerek hangi alanların değiştiğini görebilirsiniz.

ÖZEL SAYFALAR
Yazarlar, Günlük Burç Yorumları, Video ve Foto Galeri gibi sayfaların tasarımları diğer sayfalardan farklı tasarlanmıştır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Esnaf Medya

Sektöre kazandırdıklarımız      Herzaman +1 fazlası

İlgili resim

Esnaf Medya Neler Yapar ?

 

Esnaflarımız ve kurumsal şirketlerin web tasarım ,reklam,seo ve sosyal medya tanıtım ayrıca takipçi hizmetleri gibi temel tanıtım ihtiyaçlarını sağlayabilecek bir kuruluştur . Esnaf medya olarak sizler için web site kurulumuyla başlayan hizmetlerimizle son kullanıcıya kadar gelen süreçte yanınızda oluyoruz . Yüzlerce çeşit web site örneklerinden birini seçebilir veya işinize uygun talep ettiğiniz renklerde web sitesi kurulumu yapabiliriz .

               E-Ticaret’e başlamak isteyen müşterilerimize ise hem danışmanlık hizmeti vererek ön bilgilendirme yapıyoruz daha sonra ise e-ticaret sitesi ve sistemi kurarak internet üzerinden ister kapıda ödemeli ister kredikartlı sistem kurarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz .

              SEO hizmeti , biz yerel veya ulusal bazlı seo hizmeti veriyoruz . Yerel web sitelerinde bulunduğunuz bölgede ve arama motorlarında öne çıkmanızı sağlayarak markalaşma yolunda ve satış hacminde büyük artış sağlıyoruz ve bu hizmeti fahiş fiyatlara değil uygun ve makul fiyatlara aylık ödeme şeklinde yapıyoruz .

   Sosyal Medya , günümüzde web sitesi kadar önemli bir mecra olan sosyal medyada markalaşma , reklam , takipçi çekme , takipçi çekme teknikleri , reklam videoları , video montaj , resimli görseller hazırlayarak reklam ve tanıtım ihtiyacınızı profesyonel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz .

             Video ve Görseller , günümüzde ve önümüzdeki yıllarda sosyal ağlardaki paylaşımların %60 oranla tamamen videoya dönüşecek . Hiç olmadığı kadar önemli olacak olan video reklamlar sosyal ağlarda daha çok yer alacak .

            İntro Video , video görselleri için ana giriş introları hazırlıyoruz . Sony ve Adobe programlarında özenle hazırlanan bu girişleri youtube kanallarınızda veya sosyal ağlardaki paylaşımlarınızda kullanarak işinizi veya şirketinin markalaşma yolunda görsel anlamda ek katkıda bulunmasını sağlıyorsunuz .

            LOGO , logosu bulunmayan veya güncellemek isteyen müşterilerimiz için de sektörünüze uygun logolar hazırlıyoruz . LOGO web sitenizde ve tüm tanıtım aşamalarında kulanılıyor .

 

ANİMASYON , animasyon reklamcılıkta en üst seviyelerden biri olmakla birlikte izlenilebilme açısındanda ilgi çekici özelliğe sahiptir . Whiteboard ve Renkli Anime reklamlarla müşteri kitlenize anlaşılır , akıcı ve kaliteli reklamlar hazırlamaktayız .

            PR çalışması , PR aslında yukarıda sıraladıklarımın tamamıdır . PR çalışması ve reklam yapmaya her iş şansı yaver gitmezse batmaya mahkumdur . İyi bir imaj çalışmasıyla hiç olmadığı kadar büyük kitlelere ulaşabilirsiniz ve bu sayede daimi ve hedef kitlenize uygun müşterileriniz olur .

www.esnafmedya.com

ESNAF MEDYA

esnafyazilim@gmail.com

 

ESNAF YAZILIM ADIYAMAN ,Esnaf web sayfaları , firma web siteleri,esnafwebsayfalari.com , esnaf sayfaları, esnaf reklamı, esnaf reklamları, tc esnaf reklamı, tc esnaf reklamları, firma rehberi, firma rehberleri, firma reklamları, firma tanıtımları, firma, rehber, tüm türkiye esnaf web sayfaları, esnaf web, web esnaf, esnaf web sayfası, esnaf sitesi, iş dünyası, esnaf web sitesi, esnaf web siteleri, web siteleri firmaları, şahsa veya sahibine özel web sayfa ve sitesi siteleri, esnaf webleri, ürün çeşitleri tanıtım reklam ve sayfaları, google esnaf tanıtım web sayfaları, web sitesi,web siteniz, web siteleri, web site,

 

 

Nasıl sipariş verilir ?

1. Web site siparişi vermeyi düşünüyorsanız kategorilendirilmiş menümüzden istediğiniz web paketini seçerek e-ticaret panelimizden alım yaparak , mail yoluyla ulaşabilir veya 05455000202 numaramıza whatsapp aracılığıyla ulaşarak  . Sonra ise süreç şu sıralamayla devam eder ;

     * DOMAİN Tescil işlemleriniz belirlediğimiz www.alanadı.com üzerinden başlatılır .

     * HOSTİNG Paketiniz açılır ve veritabanı kurulumu yapılır admin paneli ve şifresi tarafınıza verilir

     * Web sitesi kurulur ve taleplerinize göre içerik doldurulur .

     * Web siteniz düzenli olarak yedeklenerek güvenlik altına tarafımızca sağlanır .

Bu şekilde işlemleriniz tamamlanır 

2.  E-TİCARET Sitesi siparişi nasıl verilir ?

Günümüzde en küçük işletmelerden dev Holdinglere kadar herkes işini e-ticaret'e taşımaya çalışıyor bunun bir çok

sebebi bulunmakta , zaten şuan yazdıklarımı okuyorsanız az çok bu konuyu araştırmıştırsınız .

E-ticaret siteleri diğer web sitelerina nazaran biraz daha teferruatlı işlemler gerektiren bir iştir .

İşinize uygun e-ticaret temasını kendiniz veya bizim desteğimizle seçiyorsunuz ve sonrasını bize bırakıyorsunuz.

     * DOMAİN Tescil işlemleriniz belirlediğimiz www.alanadı.com üzerinden başlatılır .

     * HOSTİNG Paketiniz açılır ve veritabanı kurulumu yapılır admin paneli ve şifresi tarafınıza verilir

     * Kurumsal Sipariş modülü kuruyoruz her sipariş gelince cep telefonunuza mail geliyor .

     * Müşterilerinizde sipariş ve kargo takibini rahatlıkla sağlayabiliyor .

     * Kargo ücreti belirleme veya ücretsiz kargo

     * İndirim , kampanya ve hediye çeki tanımlamaları ve saymadığımız 

ürünlerde bulunan onlarca özelliği sizler için sunuyoruz .

     * Web sitesi kurulur ve taleplerinize göre içerik doldurulur .

     * Web siteniz düzenli olarak yedeklenerek güvenlik altına tarafımızca sağlanır .

Bu şekilde işlemleriniz tamamlanır 

Yüksek Kapasite

İlgili resim

SINIRSIZ Disk alanı ile binlerce resim, dosya ve eposta barındırabilirsiniz. 

SINIRSIZ aylık trafik hacmi ile ziyaretçilerinize geniş kapasiteli içerik sunabilirsiniz.

Ödeme Alın

eticaret ile ilgili görsel sonucu

Kapıda ödeme , Banka sanal posları, iyzico, PayU ödeme sistemleri üzerinden ödeme alın.

Hızlı Entegrasyon fırsatını yakalayın ! E-ticaret'e geçişte gecikmeyin .

 

Bir çok şirket web hosting için site ücreti kadar ödeme alırken biz bu konuda da Esnaf ve Kurumsal şirketlere yardımcı oluyoruz .

 

Ürün veya Hizmet Ödemeleri 

Hafta içi mesai saatleri içinde EFT veya HAVALE yoluyla yapılabilir . Ödeme alındıktan sonra işlemleriniz başlatılır . 

Ödeme yapıldıktan sonra ödeme yapan kişinin isim soyisim ve ödeme tutarı bize bildirilmesi gerekmektedir .Takipçi alımlarında ise aynı şekilde öncelikle bizimle iletişime geçinizz .

 

 

Fatih Özçakmakçı

En Para

TR41 0011 1000 0000 0083 1010 28

İŞ BANKASI IBAN 

TR30 0006 4000 0018 0000 7490 33

HESAP NUMARASI

8000 0749033


VAKIF BANK

Fatih Özçakmakçı

VAKIFBANK  IBAN 

34 0001 5001 5800 7300 3958 70

YAPIKREDİ BANKASI

Fatih Özçakmakçı

YapıKredi IBAN 

TR200006701000000051927233

ZİRAAT BANKASI

İban 7800 0100 0184 4510 7726 5001

Portal Sitesi 2

  • Görünümler: 5700
  • Marka: Esnaf Medya
  • Ürün Kodu: 3841681
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 600,00TL
  • Vergiler Hariç: 600,00TL

Etiketler: haber sitesi, fiyatı, wordpress haber portal teması wp siteleriniz için kapsamlı birer haber, spor, moda, sağlık ve kadın temasıdır. EsenKadın teması resmi satış sayfası